Dlaczego warto się zdecydować na współpracę?

We współpracy z Tobą stawiam przede wszystkim na dobrą komunikację i zrozumienie. Wiem, że podjęcie decyzji o przejściu na dietę była dla Ciebie bardzo trudna. Dlatego chcę Ci pomóc, aby sam proces wdrażania zdrowych nawyków żywieniowych i zmiany stylu życia, nie przerósł Twoich możliwości.

Chcesz działać małymi krokami? – jestem za! Zaczniemy wprowadzać pozytywne zmiany w odpowiednim dla Ciebie tempie. A może chcesz od razu rzucić się w wir zdrowego żywienia? Czemu nie 🙂 Zadbam o to, abyś czerpał / czerpała z tego radość i satysfakcję. W każdym przypadku zapraszam do współpracy! Nie ma rzeczy niemożliwych, a z odpowiednią pomocą i motywacją z mojej strony jesteś w stanie osiągnąć więcej niż myślisz. Jeśli masz wątpliwości, przesuń niżej – może uda mi się je rozwiać 🙂

Czego możesz się spodziewać po współpracy ze mną

Wypełnienie ankiety zajmie Ci co najwyżej 30 minut.

Żywienie dostosowane do Ciebie

Zanim zaczniemy współpracę prześlę Ci kwestionariusz, który zawiera pytania na temat Twojego zdrowia, pracy, stylu życia, preferencji żywieniowych a nawet posiadanego sprzętu kuchennego. Dzięki temu postaram się możliwie jak najlepiej dostosować plan żywieniowy dla CIEBIE.

Wypełnienie ankiety zajmie Ci co najwyżej 30 minut.

Duża swoboda w stosowaniu diety

Jadłospis bilansuję w taki sposób, aby można było zamieniać posiłki w obrębie tygodnia. Nie musisz dzięki temu stosować diety dzień po dniu, a co więcej – możesz gotować na zapas.

Żadnych wymyślnych produktów

Układając jadłospis bazuję na produktach powszechnie dostępnych. Jeśli preferujesz zakupy w danym sklepie, mogę uwzględnić jego asortyment w planie żywieniowym.

Tylko udowodnione działania

Swoją praktykę opieram na udowodnionych naukowo sposobach żywienia.Nie zamierzam stosować rozwiązań, które są modne i mogą być szkodliwe dla podopiecznego. Zalecenia żywieniowe są zgodne z rekomendacjami światowych towarzystw naukowych.

Sprawdzamy postępy!

W ciągu miesiąca robimy przynajmniej jedną wizytę kontrolną, w której trakcie omawiamy rezultaty – zarówno Twoje samopoczucie i zadowolenie z diety, jak i pomiary obwodu i masy ciała. Jesteś pod stałą opieką, dzięki czemu możesz skonsultować ze mną swoje wątpliwości, przemyślenia i plany.

Wypełnij formularz, abym mogła wysłać Ci kwestionariusz osobowy